ماساژ درمانی پسر شیطان صفت در آرایشگاه زنانه مادرش / دختر مشهدی چه گفت ؟
تجاوز، اتفاقی تلخ وهولناک که برای برخی از افراد جامعه رخ می دهد. تجاوز جزء جرایمی است که پلیس و دستگاه قضایی به شدت با آن برخورد می کنند. اینطور نیست که تجاوز فقط برای دختران و زنان رخ دهد. گاهی اوقات حتی پسران کم سن و سال ،نوجوان و جوانان نیز مورد تجاوز قرار می گیرند. این بار تجاوز در آرایشگاه زنانه رخ داد.
 
این حادثه تاسف بار ششم دی در یک آرایشگاه زنانه، هنگامی رخ داد که  دختر جوانی پس از جست وجو در فضای اینستاگرام با تبلیغات ماساژ درمانی در آرایشگاه زنانه روبه رو شد.

به گزارش رکنا، دختر 19 ساله که در پی یافتن درمانی برای رفع چروک یا کبودی زیرچشم بود با شماره ثبت شده در آگهی تبلیغاتی تماس گرفت اما پاسخ گوی آن سوی خط پسر جوانی بود که در فضای مجازی تله کثیفی پهن کرده بود تا با ترفندی شیطانی، دختران جوان را به دام اندازد.

طولی نکشید که پسر جوان به حضور مادرش در سالن آرایشگاه اشاره کرد و به «ع» اطمینان داد که او عمل ماساژ درمانی را در یک سالن آرایشگاه زنانه انجام می دهد که مادرش و همکار خانم نیز در آن مکان مشغول کار هستند!

این گزارش حاکی است پس از این مکالمه تلفنی کوتاه، قرار ماساژ درمانی گذاشته شد و دختر 19 ساله روز بعد به بولوار صیاد شیرازی رفت تا سالن آرایشگاه مذکور را پیدا کند.

چند دقیقه بعد او زنگ سالن زیبایی را به صدا درآورد و داخل آرایشگاه شد. همه چیز عجیب به نظر می رسید. هیچ خبری از متصدیان یا مشتریان آرایشگاه نبود. فضای سکوت، موجی از دلهره و نگرانی را ایجاد کرد.

دختر جوان که اضطراب و استرس وجودش را فراگرفته بود ناگهان با پسر 27 ساله ای روبه رو شد که خود را «م» معرفی می کرد. پسر جوان در یک لحظه در سالن زیبایی را قفل کرد و به سوی دختر 19 ساله آمد. حالا  دیگر دختر جوان فهمیده بود که در تله کثیف شیطانی افتاده است.

از شدت ترس به خود می لرزید و به اطراف می نگریست تا راه فراری بیابد ولی دیگر دیر شده بود و فریادهایش را هم کسی نمی شنید. او در چنگ شیطان اینترنتی دست و پا می زد تا خود را از تعرض برهاند ولی جوان شیطان صفت رهایش نمی کرد تا این که بالاخره، مورد آزار و اذیت وحشیانه قرار گرفت و با حالتی زننده، راهی منزلشان شد. او از شدت شرم نمی توانست چیزی به مادرش بگوید اما ناگهان بیهوش روی زمین افتاد و به حالت اغماء رفت.

اعضای خانواده دختر که هنوز از وقوع حادثه وحشتناک، اطلاعی نداشتند سراسیمه او را به بیمارستان رساندند. حال دختر جوان هر لحظه رو به وخامت می گذاشت که کادر درمانی وارد عمل شدند و او را بستری کردند اما آن چه پزشکان بیان می کردند برای خانواده «ع» باور پذیر نبود!  دختر 19 ساله وضعیت وخیمی داشت و نمی توانست کلامی بر زبان آورد.

مادر این دختر با شنیدن حادثه آزار و اذیت، گویی دنیا روی سرش ویران شد. اشک هایش سرازیر بود و حیران و نگران به این سو و آن سو می دوید تا شاید دخترش را از این وضعیت خطرناک نجات دهد.

 در پی وقوع این حادثه تاسف بار، ماجرا به پلیس گزارش شد و پرونده در دایره جرایم مهمه پلیس آگاهی خراسان مورد رسیدگی قرار گرفت.

با صدور دستوری از سوی سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) گروه زبده ای از کارآگاهان با نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه سلطانیان (رئیس اداره جنایی) وارد عمل شدند و به تحقیق درباره این حادثه شیطانی پرداختند. با لو رفتن ماجرای تبلیغات  ماساژ درمانی در فضای اینستاگرام، هویت «م» (جوان متهم به آزار دختر جوان) برای پلیس آشکار شد و از سوی دیگر با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده به طور مستقیم به شعبه یکم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و زیر نظر قضات با تجربه دادگاه کیفری زیر ذره بین قضاوت قرار گرفت.

کارآگاهان با صدور دستوری ویژه از سوی قاضی «صبوری نسب» عملیات ردزنی «م» را آغاز کردند و او را در یک عملیات غافلگیرانه به دام انداختند. 

این متهم پس از اعتراف به کشاندن دختر جوان به آرایشگاه زنانه با ترفند ماساژ درمانی و با صدور قرار قانونی از سوی دادگاه روانه زندان شد تا تحقیقات بیشتری برای کشف زوایای پنهان این پرونده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی صورت گیرد.

منبع: روزنامه خراسان